یونیت کامل کمپرسور مرکزی

یونیت کامل کمپرسور مرکزی

یونیت کامل کمپرسور مرکزی هوا خنک  سازگار با مبرد خانواده فریون ها و مناسب برای سیستم های تهویه مطبوع ، کلین روم ، سردخانه زیر صفر ، سردخانه بالای صفر ، سردخانه گوشت ، سردخانه مرغ ، سردخانه ماهی و میگو ، سردخانه میوه و سبزیجات ، سردخانه نگهداری دارو ، تونل انجماد و … جهت دستیابی به دما های ۴۵- تا ۱۲٫۵+ درجه سانتیگراد بوده است. یونیت کامل کمپرسور های مرکزی یکی از محبوب و پر کاربرد ترین محصولات در بازار های داخلی بوده است. کمپرسور های مرکزی سیلندر پیستونی جز یکی از پر مصرف ترین انواع کمپرسور ها بوده است. که با توجه به نوع و کاربردشان ظرفیت های متفاوتی را دارا هستند. این دسته از کمپرسور ها دارای شیر های رفت و برگشتی با کیفیت عالی دارند و قطعات این محصول در صورت خرابی قابل تعمیر بوده است. کمپرسور های مرکزی با طراحی مناسب خط مکش و تخلیه باعث گردیده است با لرزش و صدای کم عمل کند. از ویژگی های مهم کمپرسور های مرکزی کنترل ظرفیت قابل تنظیم ، عمر مفید بالا ، استهلاک کم و ضریب عملکرد بالا بوده است. در ادامه به معرفی کیونیت کامل کمپرسور مرکزی که مناسب برای دمای زیر صفر است خواهیم پرداخت. کمپرسورهای انواع مختلفی از گازها راه اندازی میشود (با توجه به نوع و تیپ کمپرسور).
همچنین کمپرسور های یونیت کامل کمپرسور مرکزی بسیار مناسب برای سرد خانه های صنعتی بوده است. شما عزیزان میتوانید با سفارش یونیت کامل کمپرسور مرکزی این محصول با کیفیت و کار بردی را در سر تا سر ایران دریافت نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *