یخچال ایستاده پرده هوا برند نارسیس

یخچال ایستاده پرده هوا یکی از انواع پرکاربرد یخچال های صنعتی است. یخچال ایستاده پرده هوا توسط شرکت ایران سرد در انواع متفاوت تولید می شوند.

یخچال ایستاده پرده هوا برند نارسیس یکی از بهترین و معتبرترین یخچال های پرده هوا است. یخچال پرده هوا از جمله یخچال های صنعتی بدون درب بوده که هوا و سرما را در طبقات خود پخش نموده و به بهترین شکل ممکن از وسایل درون خود نگهداری می نماید. یخچال ایستاده پرده هوا دارای استاندارهای نگهداری و محافظت از مواد غذایی بوده و می تواند با به گردش درآوردن هوا در قفسه هایش از مناسب ترین تجهیزات و وسایل سرد کننده فروشگاهی به شمار بیاید. هوای سرد داخل محفظه در این نوع یخچال، همواره مطبوع و خنک مانده و از هدر رفت انرژی به میزان زیادی پیشگیری خواهد شد.

یخچال پرده هوا چیست؟

یخچال پرده هوا، به یخچال هایی گفته می شود که بدون درب بوده و از چندین قفسه تشکیل یافته اند. منافذ بسیار ریزی در فضای زیر طبقات یخچال وجود داشته و می تواند هوای سرد را به آرامی در محیط یخچال جا به جا نموده و در حین خنک کردن و نگهداری مناسب از وسایل داخل آن، مواد غذایی را در معرض نمایش متقاضیان قرار دهد. دمای داخل این یخچال در کمتر از یک دقیقه به حد نرمال و استاندارد نگهداری مواد غذایی خواهد رسید. یخچال ایستاده بدون درب، عنوان دیگر این یخچال است که امروزه طرفداران بسیار زیادی داشته و مصارف صنعتی فراوانی دارد.

گردش دما در یخچال ایستاده فروشگاهی

هوا در یخچال ایستاده پرده هوا با سرعت و شدت فراوان توسط یک قطعه از یخچال دمیده شده و این هوا توسط منافذ موجود در زیر هر طبقه با فضای بیرون در ارتباط قرار گرفته و یک جریان دوگانه هوا از هوای سرد ایجاد می نماید. سرمای ایجاد شده توسط این نوع از یخچال ها به منظور حفظ و نگهداری مواد غذایی بسیار مناسب و معتدل بوده و امکان تهویه هوا نیز برای یخچال ایستاده پرده هوا به خوبی فراهم است.

مزیت استفاده از یخچال ایستاده پرده هوا

 •  مصرف کم انرژی و بازدهی بالا

این ویژگی یکی از شاخصه های مهم و قابل توجه در وسیله های برقی است که با جریان برق کار نموده و انرژی برقی مصرف می نمایند. یخچال پرده هوا دارای این ویژگی به نحو احسنت بوده و با صرفه جویی در مصرف برق می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد.

 •  جا به جایی و حمل و نقل آسان

مسئله حمل و نقل و جا به جایی از جمله مشکلات و معضلات اصلی و مهم در خصوص استفاده از تجهیزات و سایر یخچال های صنعتی است؛ استفاده از چرخ و یا همان قرقره سبب گردیده است، حمل و نقل و جا به جایی یخچال پرده هوا به آسانی اتفاق افتاده و از دغدغه های جا به جایی آن تا حد ممکن کاسته شود.

 •  دسترسی آسان به وسایل و محصولات داخل یخچال

از ویژگی اصلی یخچال ایستاده هایپرمارکتی، دسترسی سریع، آسان و قابلیت روئیت محصولات داخل آن است که این امکان را فراهم آورده تا تمام مشتریان بتوانند به محصولات دسترسی داشته، آن ها را جا به جا نموده و از دغدغه باز و بسته کردن درب یخچال در امان باشند.

یخچال ایستاده پرده هوا نارسیس

ایران سرد از جمله شرکت های صنعتی و بسیار معتبر در زمینه طراحی و تولید یخچال های صنعتی مختلف بوده و دارای شعبات مختلف در سراسر کشور و امکان ارسال محصولات به استان های دیگر کشور است. این شرکت دارای فروش اینترنتی محصولات بوده و با ارسال کادر مجرب به تمامی نواحی کشور، قادر به نصب و راه اندازی کالاهای خریداری شده در مکان های متفاوت است. یخچال ایستاده روباز و یا اصطلاحا یخچال ایستاده پرده هوا از محصولات پرطرفدار این شرکت صنعتی بوده و در دو نوع بسیار مرغوب و با کیفیت در این شرکت تولید می گردد. این نوع از یخچال ها کاربردهای صنعتی فراوانی داشته و تهیه آن ها از اصلی ترین ارکان راه اندازی هایپرمارکت، رستوران، مغازه و یا تالارها است.

انواع یخچال ایستاده پرده هوا برند نارسیس

شرکت ایران سرد به تولید انواع مختلف یخچال ایستاده پرده هوا پرداخته و نیاز متقاضیان در این زمینه را مرتفع می نماید.

 •  یخچال پرده هوا بدون درب ۲ متری

این نوع یخچال در سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها و فروشگاه های عرضه کننده میوه و سبزیجات کاربرد داشته و با تولید و پخش کردن یکنواخت و دائمی هوای سرد در داخل یخچال، مواد غذایی را با بهترین کیفیت به مدت طولانی نگهداری خواهد نمود. شرکت ایران سرد، بدنه یخچال ایستاده پرده هوا در این مدل را از استیل بدون ضد زنگ تولید نموده و این یکی از ویژگی های اصلی یخچال های پرده هوا نارسیس محسوب می گردد. این مدل از یخچال های شرکت ایران سرد به دو شکل تمام استیل و یا ترکیب استیل و شیشه تولید گردیده و مطابق با سلیقه مشتری طراحی و تولید می گردد. این مدل از یخچال ایستاده پرده هوا، دارای  ۲متر ارتفاع بوده و نورپردازی بسیار مناسب در آن، موجب گردیده است مشتریان به تمامی تجهیزات داخل یخچال دسترسی داشته و بتوانند تمامی محصولات را داخل قفسه ها نظاره نمایند.

 • یخچال پرده هوا سلف سرویسی ۱٫۵ متری

این سبک از یخچال ایستاده پرده هوا نارسیس به منظور استفاده در تالارها، هتل ها و رستوران ها تهیه شده و ارتفاعی به اندازه یک متر و نیم دارد. جنس بدنه این یخچال صنعتی، استیل بادوام و محکم بوده و در برابر رطوبت، سرما، گرما و ضربات بسیار استوار و مقاوم است. این یخچال دارای قفسات محکم و بلند بوده و به دلیل داشتن نورپردازی مناسب، امکان روئیت مواد و وسایل داخل یخچال فراهم است. این یخچال پایه های ثابت داشته و بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ دارد. هر دو نوع مدل از این یخچال دارای ضمانت نامه پس از فروش بوده و خدمات پس از فروش را به خریداران ارائه می دهد.

این مدل از یخچال های شرکت ایران سرد دارای فناوری پرده هوا بوده و با شرایط بسیار مناسب به سراسر کشور ارسال می گردد.

سفارش ساخت یخچال های شرکت ایران سرد

این شرکت به تولید و ساخت یخچال های صنعتی در اندازه های استاندارد پرداخته و از جمله ویژگی های اصلی این شرکت، قبول سفارشات از شرکت های مختلف بوده و ابعاد این یخچال ها با توجه به موقعیت و جایگاه قرارگیری آن ها تنظیم و تولید خواهد شد. شرکت ایران سرد، کارشناسان مجرب خود را به منظور اندازه گیری و تعیین اندازه های نسبی در تولید سفارشی یخچال ایستاده پرده هوا به سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه نیز ارسال نموده و مطابق با دستورات و سفارشات کارفرما، یخچال را تولید خواهند نمود.

یخچال های پرده هوا نارسیس

این یخچال ها به دلیل نداشتن درب و محافظ بیرونی، برای استفاده در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و رستوران ها مناسب بوده و امکان دسترسی آسان و بدون دردسر به محصولات داخل یخچال را فراهم می اورند.

یخچال ایستاده پرده هوا برند نارسیس دارای دو مدل با موتور خودسر و مرکزی بوده و به دلیل داشتن پایه های محکم و استوار از تکان ها و ضربات احتمالی وارد شده به آن جلوگیری خواهد شد. این پایه ها به استوار ماندن و ثابت شدن یخچال در مکان قرارگیری کمک بسیار زیادی کرده و مانع از لرزش ها و جا به جایی های بزرگ و کوچک یخچال هنگام برخوردها و تکان ها می گردد. نور پردازی از جمله ویژگی های بسیار مهم یخچال های ایستاده نارسیس بوده و این ویژگی، کمک بسیار زیادی به بهتر دیده شدن وسایل و تجهیزات در قسمت انتهایی یخچال خواهد شد. یخچال های نارسیس بویژه مدل یک و نیم متری آن مجهز به پرده شب بوده و به دلیل داشتن جریان مناسبی از هوای ورودی و خروجی از ورود ذرات خارجی، میکروب ها و باکتری ها به داخل یخچال جلوگیری خواهد نمود.  قفسه های این یخچال کاملا قابل شستشو بوده و امکان تمیز نمودن قفسه ها برای افراد فراهم است.

یخچال ایستاده پرده هوا مدل های مختلف ایران سرد دارای موتور و کمپرسورهای بروز، قدرت و کیفیت است. کمپرسورها قطعات اصلی ایجاد کننده سرما در یخچال می باشند که در شرایط آب و هوایی مختلف، مقاومت داشته و در مشارکت با سایر قطعات فنی می تواند بخش اصلی از مسئولیت یخچال ایستاده پرده هوا را برآورده سازد. سیستم قطع کن کمپرسور از دیگر قطعات اصلی یخچال پرده ایستاده است که در صورت بروز مشکل فنی و ایراد جدی در کمپرسور، می تواند سرمای داخل یخچال را حفظ نموده و از فاسد شدن و هدر رفت محصولات جلوگیری نماید.

یخچال ایستاده پرده هوا نارسیس دارای سیستم های خاصی به منظور جلوگیری از گرم و داغ شدن بیش از حد یخچال در دماهای بالا و فصول گرم سال هستند.

نصب و راه اندازی یخچال های پرده هوا نارسیس

شرکت ایران سرد دارای کادری مجرب و توانمند به منظور نصب و راه اندازی یخچال ها در فضاهای مورد استفاده در تمامی کشور بوده و می تواند مشکلات ناشی از نصب و راه اندازی یخچال ها را پس از تحویل به مشتریان خور مرتفع نماید.

یخچال ایستاده پرده هوا نارسیس با ایجاد چرخ های حمل و نقلی، توانسته است حمل و نقل و جا به جایی این مدل از یخچال ها را آسان نموده و از آسیب های احتمالی ناشی از جا به جایی این یخچال ها جلوگیری نماید.

خدمات پس از فروش

توصیه می شود تمامی تجهیزات و یخچال های صنعتی نارسیس را از نمایندگی های رسمی این شرکت در سرتاسر کشور دریافت نموده و در صورت عدم دسترسی به نمایندگی ها به سایت فروش این محصولات مراجعه نمایید تا از خدمات پس از فروش و ضمانت نامه های محصولات این شرکت بهره مند شوید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

7 دیدگاه برای “یخچال ایستاده پرده هوا برند نارسیس“

 1. ناشناس گفت:

  من از ایران سرد یخچال پرده هوا خریدم و راضی هستم

 2. ناشناس گفت:

  لیست قیمت یخچال پرده هوا رو برای من بفرستید

 3. ناشناس گفت:

  لیست قیمت یخچال پرده هوا رو بفرستید

 4. ناشناس گفت:

  بهترین یخچال پرده هوا در بازار

 5. ناشناس گفت:

  بهترین برند یخچال پرده هوا در بازار هست

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *