یخچال ایستاده پنج متری با کمپرسور مرکزی

یخچال ایستاده پنج متری با کمپرسور مرکزی

یخچال های ایستاده پرده هوا دارای گنجایش و فضای بسیار زیاد و مناسبی جهت استفاده در مکان هایی مانند: سوپر مارکت ها ، هایپر مارکت ها ، فروشگاه های زنجیرهای ، فروشگاه ها و … بوده است. مکانیزم و عملکرد یخچال های پرده هوای بدون درب به گونه‌ ای بوده است که لایه‌‌ ای از هوا را از طریق منافذ زیر طبقات در مقابل فضای بیرونی ایجاد کرده و دمای محفظه یخچال پس از مدت زمانی کمتر از ۱ دقیقه به میزان استاندارد رسیده و از مواد غذایی موجود در یخچال به خوبی محافظت خواهد کرد. با گذشت زمان و تثبیت دما مانع قفل انرژی شده ، باعث گردش متداوم سرما میگردد و در نتیجه هوای داخل کابین همیشه مطبوع خواهد ماند. این یخچال با ابعاد ۵ متر مناسب انواع یخچال های پرده هوا بوده است.

یکی از ویژگی این یخچال ها که سهولت در امر چیدمان اجناس و سرعت در کار را فراهم میکند و با داشتن فضای بسیار زیاد داخلی اغلب مواد مصرفی در این یخچال با عظمت مانند: انواع لبنیات ، گوشت و مرغ بسته بندی شده ، سوسیس و کالباس ، انواع نوشیدنی ها و … جای گیرد .
یکی از ویژگی های این یخچال ها  این بوده که مشتری میتواند امکان خرید آسان و لذت بخشی را داشته باشند به نحوی که به راحتی و آسانی خرید خود را انجام دهند یخچال های پرده هوا با طراحی مردن بدون درب این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که تمامی کالا ها  را به وضوح دیده ، لمس کرده و به آسانی در سبد فروشگاهی خود قرار دهند. شما عزیزان میتوانید با سفارش یخچال ایستاده پنج متری با کمپرسور مرکزی این محصول با کیفیت را با قیمتی مناسب در سر تا سر ایران دریافت نمایید. این محصول دارای یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش بوده است.

خرید یخچال ایستاده پنج متری با کمپرسور مرکزی

فروش یخچال ایستاده پنج متری با کمپرسور مرکزی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *