سردخانه نصب شده زیر صفر و بالای صفر

سرد خانه نصب شده زیر صفر و بالای صفر

از آنجایی که از نام این دستگاه پیدا است این سرد خانه محلی است خنک و با دمای قابل تنظیم برای نگهداری موادی خاص که برای نگهداری نیاز به دما پایین و برودت هوا دارند مانند انواع محصولات لبنی ، گل ، مرغ ، ماهی ، بستنی ، دارو ، و … سردخانه ها به طور کلی در دو نوع بالای صفر و زیر صفر طراحی و تولید میشوند. سردخانه محلی است برای حفظ و نگهداری محصولات غذایی ، دارویی و شیمیایی که در صورت نگهداری آن ها در هوای آزاد و باز با دمای معمولی از بین میروند و یا باعث ضرر و زیان مالی فراونی میگردد. طراحان و سازندگان سردخانه های بالای صفر و زیر صفر برای هر محصول و نوع دمای مورد نیاز جهت نگهداری آن ها از تجهیزات ویژه ای استفاده مینمایند .

سردخانه ها به طور کلی از چند بخش اصلی تشکیل میشوند که میتوان از آن ها به : ۱- اتاقک یا دیواره های سردخانه ۲- سیستم برودتی سردخانه ۳- درب های سردخانه ۴- سیستم کنترل کننده سردخانه نام برد. اتاقک سردخانه یا دیواره های آن از نوعی دیوارهای پیش ساخته با نام پنل هی ساندویچ ساخته میشوند ، ساندویچ پنل ها دارای ابعاد و ضخامت های مختلف بوده اند. در سردخانه های بالای صفر بسته به محل نصب سردخانه از نظر دمای هوا که معمولا سرد ، معتدل یا گرم است از ساندویچ پنل های با ضخامت ۷ تا ۱۰ سانتیمتر استفاده میشود و در سردخانه های زیر صفر از ساندویچ پنل های با ضخامت ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر استفاده میشود. درب سرد خانه هم بسته به نوع آن میتواند در طرح ها و اندازه مختلف و با باز شو های متنوع طراحی و تولید شود. شما عزیزان میتوانید با سفارش سرد خانه نصب شده زیر صفر و بالای صفر این محصول با کیفیت را در سر تا سر ایران با ضمانت و خدمات پس از فروش دریافت نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *